رژیم پیشنهادی

رژیم پیشنهادی برای قطره های اچ سی جی

هر روز صبح بعد از دستشویی با شرایط لباسی یکسان خود را با ترازو دیجیتال وزن کنید و آن را یادداشت کنید . رسم نمودار و داشتن اطلاعات روزانه به شما کمک میکند که روند لاغری را کنترل و تاثیر مواد غذایی مختلف را روی وزن خود رصد کنید و از کاهش سریع وزن خود لذت ببرید و انرژی مضاعف برای ادامه کار بگیرید و یا درصورت لزوم رژیم غذایی اصلاح شود . 

صبحانه و عصرانه

 یک عدد میوه ترجیحأ سیب (از خوردن میوه های پرکالری در طول دوره همانند موز , خرما ,  انبه , آواکادو , خربزه , هندوانه ,انگور ...خودداری کنید ) به همراه یک فنجان قهوه بدون شکر,میتوانید از کمی شیر برای بهبود طعم آن استفاده کنید همانند قهوه لاته (قهوه حاوی کالری بسیار ناچیزی است ولی به شما انرژی فوق العاده ای میدهد).

نهار و شام

 100 گرم گوشت (ماهی , مرغ , شترمرغ , بوقلمون , گوشت قرمز بدون چربی ...) کبابی کرده و یا در ماهیتابه های مخصوص رژیمی , بدون روغن سرخ کنید.کمبود مزه روغن در غذا را با طعم دهنده ها و یا ادویه های مخصوص گوشت جبران کنید تا در طول رژیم مجبور نباشید چیزی بخورید که لذت بخش نیست.خوردن پروتئین در طول روز بسیار مهم است.در وهله اول از آب شدن ماهیچه ها جلوگیری میکند و در وهله دوم بخاطر دیرهضم بودن شما را در طول روزنسبت به سایر مواد غذایی سیرتر نگه میدارد و در آخر از لحاظ شیمیایی امکان تبدیل پروتئین به چربی و چربی به  پروتئین وجود ندارد.

سبزیجات (بروکلی , کلم , کاهو , هویج , کدو , کرفس , گوجه , خیار ...), میتوانید خام و یا پخته استفاده کنید فقط توجه داشته باشید که جذب کالری از سبزیجات پخته شده بیشتر از خام آن میباشد. در مصرف سبزیجات زیاده روی نکنید مخصوصأ هویج پخته. 

نوشیدن حداقل 2 لیتر آب در طول روز بسیار بسیار مهم است , اگر آب به مقدار لازم ننوشید وزن کم نخواهید کرد .

انواع روغن , مواد قندی , الکل و نشاسته (کربوهیدراتها) را از برنامه غذایی حذف کنید تا بدن مجبور به استفاده از چربی های ذخیره شود.

به طور مثال یک لیوان شیر حاوی 110 کالری میباشد با جذب بسیار بالا که برای ساعتها چربی سوزی را متوقف میکند پس مراقب خوراک خود باشید تا نتیجه مطلوب را کسب کنید .

در طول دوره رژیم حتما از مکمل های ویتامین و املاح مخصوص این امر استفاده کنید تا آسیبی به پوست و مو شما وارد نشود , ما به شما HCG DIET SUPPORT را پیشنهاد میدهیم .

زمان انتشار: سه شنبه 20 خرداد 1393 (6 سال قبل)
تعداد بازدید: ۵۸۴۰